Tabara de Muzica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tabara de Muzica

Forum RPG! :)
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Noi miscari..

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
M. Chiyoko

M. Chiyoko


Mesaje : 13
Data de înscriere : 07/02/2010
Localizare : in bolul cu cereale

Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:08 am

Singura in cabana, plictiseala ma impingea pana la urma spre repetitiile noilor miscari.
M'am ridicat de pe scaun si am facut cateva ridicari de brate si picioare, lasandu'ma la un momentdat pe jos.
"Plictisitor... si aiurea"
Sus In jos
Corral

Corral


Mesaje : 9
Data de înscriere : 07/02/2010

Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Re: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:10 am

Am batut la usa, plictisita. Priveam in jurul meu, totul era asta de... dragut. M-am dat un pas in spate, asteptand sa mi se deschida usa
Sus In jos
M. Chiyoko

M. Chiyoko


Mesaje : 13
Data de înscriere : 07/02/2010
Localizare : in bolul cu cereale

Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Re: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:13 am

-Huh...? murmur, ridicandu'mi privirea si privind usa. M'am ridicat de tot de jos si m'am indreptat spre usa, alene.
-Vin...


Ultima editare efectuata de catre M. Chiyoko in Dum Feb 07, 2010 11:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Aoi

Aoi


Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/02/2010

Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Re: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:15 am

Incercand sa cunosc lume noua, am ales la intamplare o cabana si am ba tut la usa.
Sus In jos
M. Chiyoko

M. Chiyoko


Mesaje : 13
Data de înscriere : 07/02/2010
Localizare : in bolul cu cereale

Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Re: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:17 am

Ajunsa in dreptul usii, punmana pe clanta si o deschid incet. Odata deschisa larg, privesc cele doua persoana din fata mea, analizandu'le.
-Um... buna.
Sus In jos
Aoi

Aoi


Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/02/2010

Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Re: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:19 am

o privesc pe fata din cap pana-n piciore
"Wow, interesanta, fata" gandesc eu si probabil si zambesc.
-Buna.. Eu sunt Aoi..
Sus In jos
M. Chiyoko

M. Chiyoko


Mesaje : 13
Data de înscriere : 07/02/2010
Localizare : in bolul cu cereale

Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Re: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:20 am

-Chiyoko... um... intra! exclam, facandu'i loc acestuia sa intre inauntru.
Sus In jos
Aoi

Aoi


Mesaje : 7
Data de înscriere : 07/02/2010

Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Re: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:27 am

Baiatul intra in cabana.
-Draguta cabana, ca si tine -spuse zambind-Chiyoko, frumos nume
Sus In jos
M. Chiyoko

M. Chiyoko


Mesaje : 13
Data de înscriere : 07/02/2010
Localizare : in bolul cu cereale

Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Re: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:28 am

"Weh... Geez, direct pusti!" gandesc, privindu'l oarecum surprinsa de cuvintele lui. Indreptandu'ma spre el si zambind.
-Hm... sa zicem, oricum... sa te servesc cu ceva anume?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noi miscari.. Empty
MesajSubiect: Re: Noi miscari..   Noi miscari.. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Noi miscari..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tabara de Muzica :: Tabara :: Cabanele fetelor :: Burnt sugar cubes-
Mergi direct la: