Tabara de Muzica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tabara de Muzica

Forum RPG! :)
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Băăăă, Melcu' is here [=

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alice

Alice


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/02/2010

Băăăă, Melcu' is here [= Empty
MesajSubiect: Băăăă, Melcu' is here [=   Băăăă, Melcu' is here [= I_icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:23 am

Pai...as prefera sa imi spuneti Melcu' ;]
Traiesc intr-un oras de cacat.Se numeste Oltenita [=..
ATENTIE...urmatoare cuvinte pot dauna grav sanatatii.
Ador, ador...
nebunia,prostia,tampenia,prosteala,castile,emo,conversii,rozul,negru',sa nu mai ies de la pc,sa ascult muzica,maimutoii de plus,zilele funny,rasul,forumurile,RPG'ul,cerceii [=,emoticoanele,Kiro,Bill,Justin Bieber,desenele animate,pozele,mess'u,prietenii,culrileee,Hello Kitty,lenea,distractia
Sunt multee...dar in mare parte astea

Asa acum sa incepem:
.Melc' isi iubeste prietenii.Melc' e obsedata de:Kiro,Bill,Tom and Justin <33.Melc' asculta Brokencyde.Melc' e obsedata de forumuri rpg.Melc' ii place roz si negru.Mec' sta toata ziua la calculator.Melc' iubeste vacantele lungi.Melc' iubeste vara.Melc' o adora pe Kipi.Melc' uraste persoanele care daca afla de cineva dpa se dau repede mari fane'fani.Melc' uraste persoanele proaste alea in sensu' rau.Melc' iubeste emoticoanele.Melc' ii plac emo.Melc' isi iubeste geanta colorataaaa <33.Melc' ii plac lucrurile ciudate.Melc' ii place sa viseze.Melc' o uraste pe Hannah Montana.Melc' isi iubeste ursul de la Iuliz'u.Melc' iubeste melodiile de la Tokio Hotel.Melc' uraste franceza.Melc' ii place la scoala.Melc' se cearta mereu cu Tibi.Melc' isi adora colegii, doar pe unii ca ceilalti sunt RATATI!.Melc' adora ficurile cu Cb.Melc' e ea si atat..Melc' asculta muzica non-stop.Melc' e nebuna.Melc' vrea pierceing.Melc' iubeste imaginatia.Melc' de asta isi foloseste imaginatia.Melc' iubeste culorile in haos.
Melc' iubeste multe persoane <33
Pa'.
x_melcu sau ali_alinutza98 [id]
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 270
Data de înscriere : 07/02/2010

Băăăă, Melcu' is here [= Empty
MesajSubiect: Re: Băăăă, Melcu' is here [=   Băăăă, Melcu' is here [= I_icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:39 am

Bai melcule >;d<
Welcome :]] ! :X
Ba nu am mai dat noi sms`uri la doua noaptea [-(
se poate :]]
Ma log...
Again welcome si happy posting ;x
Sus In jos
 
Băăăă, Melcu' is here [=
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tabara de Muzica :: Administrare :: About us!-
Mergi direct la: