Tabara de Muzica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tabara de Muzica

Forum RPG! :)
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Stiu ca nu te intereseaza >.>

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 203
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:39 am

Traiasca my best friend copy+paste-ul!
Buuun deci....Ma numesc Deny (dar puteti sa-mi ziceti Pebbles sau Pebb), am 15 ani si inca mai cresc ba! Shocked .Sunt din Mangalia(dammit, ce oras plin de cocalari si pitipoance roz care ma seaca). Imi place rock-ul, nu conteaza ce gen si...imi place sa cant la chitara si sa scriu [proza]. xD
Trupe preferate: Cinema Bizarre (il iubesc pe YU..bine, si pe diva de Strif...si pe Romeo...hai, pe toti...dar cel mai mult pe Yu! <3 ), 30 Seconds To Mars(il ador pe Jared Leto xD) Skillet, Evanescence, Foo Fighters, Sonata Arctica, H.I.M.,Thousand Foot Krutch, Green Day, Nickleback, Metallica, Sting, Three Days Grace, 12 Stones, Apocalyptica, Nirvana, Led Zeppelin, Pink Floyd, Silverstein, Shinedown, SOAD, The Rasmus, Vita de Vie, 3 Doors Down si multe alte trupe...
Actori preferati: Johnny Depp, Jared Leto ,Wentworth Miller, Adam Sandler, Jackie Chan si putin Reese Witherspoon.
Filme preferate: Dragonball, Nosferatu, Piratii din Caraibe, Lord of the Rings, Requiem for a dream, Mr. Nobody, Prison Break, The Ring, The Grudge, Die Hard, Hero, Awake, Un tatic grozav, Howl's Moving Castle, The Exorcist, The exorcism of Emily Rose, Black Water, War of Worlds, New Moon, Twilight, HP, etc.
Anime-uri: Final Fantasy:Advent Children, Nana, Bleach si putin Naruto...
Hobby-uri: Chitara, teatru si desen.
Carti preferate:
-Dragonball
-NANA
-Angel Sanctuary
-Cronicile Vampirilor by Anne Rice
-Twilight saga by Stephanie Meyer
-Maitreyi by Mircea Eliade
-Morometii (Marin Preda)
-Romanul unui adolescent miop( Eliade)
si multe alte carti, imi place sa citesc!
Idoli: Cei de la Cinema Bizarre (inclusiv Luminor), Kurt Cobain, Jimi Hendrix si Johnny Depp. \m/

Daca vreti sa stiti mai multe despre mine puteti incepe prin a ma intreba...e mai simplu xD

P.S: Daca aveti de gand sa imi mai copiati descrierea va rog lasati-ma sa stiu mai intai.
Sus In jos
Ryan
Admin
Ryan


Mesaje : 75
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:42 am

Pebb!!! Welcome here, bre! >;d<
Sus In jos
https://tabarademuzica.forumgratuit.ro
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 203
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:44 am

Hai boda proste, dea dumniezau sanatate tie si la toata familia ta :]]]]]
Okay, nu ma baga in seama. Aberez. Sunt beata. Iar. Cred. :]]]
Anyway, thx bre' >;d<
Sus In jos
Ryan
Admin
Ryan


Mesaje : 75
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:45 am

Da bre! Tu intotdeauna esti beata! =]] Si cred ca si eu mam imbatat azi! =]]
Sus In jos
https://tabarademuzica.forumgratuit.ro
Maya

Maya


Mesaje : 270
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:47 am

xD ;-w
Eu trebuia sa fiu prima care ii spunea Welcome :w
Rusinee !!! Trebuie sa ma pedepsesc :-w

Aniuei Welcome zuzo ;x Sau iubi :">
xD :X
Sus In jos
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 203
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:49 am

Nu-i nimic, zuz-yub [ce ciudat suna :]] ]. Nu te pedepsi :-w.
Si mersi pt uelcam. :]] :*
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 270
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:51 am

Ma pedepsesti tu :>
:]]

Scuze e de la coniac :]]
Sus In jos
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 203
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:52 am

Daca tu insisti, iub ;;] :]]]
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 270
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 7:58 am

:]]
Mai vedem :]]
Pacat ca navem profesori prin tabara sa le facem zile fripte :]]
Sus In jos
Zain

Zain


Mesaje : 104
Data de înscriere : 08/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeLun Feb 08, 2010 11:33 pm

Dudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...<333
Cf cuaie?!*Hug*
Nasicu'!::X::X
Ummm..baaa:-w
Eo vruiam sa ma fac profesor..:-?
Cred.

Sus In jos
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 203
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMar Feb 09, 2010 1:15 am

Pai hai fa-te ca nu avem de cine sa facem misto. :]] glumeam, cuaie. Hai, fa-te profesor. :]]]
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 270
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMar Feb 09, 2010 1:22 am

Nu are si pe noi cine sa ne bata la cap :o3
:]
Sus In jos
Ryan
Admin
Ryan


Mesaje : 75
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMar Feb 09, 2010 9:01 am

Nare si Ryan de cine sa se ia >:] . Da vezi ca daca te faci prof ..spun eu pe mess.. >:]
Sus In jos
https://tabarademuzica.forumgratuit.ro
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 203
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMar Feb 09, 2010 9:16 am

I-auzi dude, hai ca ai cereri. Profesor scrie pe fruntea ta >:]
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 270
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMar Feb 09, 2010 11:47 am

Parca` il vad pe Zain =]]
Ah` ca ma pune la coltz =]]
Sus In jos
*Yu*

*Yu*


Mesaje : 203
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMar Feb 09, 2010 11:59 am

Nu il las eu sa te puna la colt >.> vede el pe naiba daca se ia de tine! :]] >:] si stii ca eu nu prea sunt dus la biserica :]] >:]
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 270
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMar Feb 09, 2010 12:12 pm

;;]
Ce dragut :]]
;x;x;x
De aia te iubesc ;;]
Ca nu esti dus la biserica =]]
Nu , nu , te iubesc pentru ca ai grija de mine :X
ma rog arati si bestial :-"
Sus In jos
Zain

Zain


Mesaje : 104
Data de înscriere : 08/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMier Feb 10, 2010 12:00 am

Umm..
Ma ia Yu la bataie,ca fac corupere de minore.=]]
Sus In jos
Maya

Maya


Mesaje : 270
Data de înscriere : 07/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMier Feb 10, 2010 10:33 am

:]]
Ce mare noutate ca tu faci corupere de minore =]]
Sus In jos
Zain

Zain


Mesaje : 104
Data de înscriere : 08/02/2010

Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitimeMier Feb 10, 2010 11:09 am

Mdea..:-l
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stiu ca nu te intereseaza >.> Empty
MesajSubiect: Re: Stiu ca nu te intereseaza >.>   Stiu ca nu te intereseaza >.> I_icon_minitime

Sus In jos
 
Stiu ca nu te intereseaza >.>
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tabara de Muzica :: Administrare :: About us!-
Mergi direct la: