Tabara de Muzica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tabara de Muzica

Forum RPG! :)
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Morning, sunshine!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chin Ho

Chin Ho


Mesaje : 8
Data de înscriere : 07/02/2010

Morning, sunshine! Empty
MesajSubiect: Morning, sunshine!   Morning, sunshine! I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:16 am

M-am trezit foarte greu. Stiam ca eram treaz, dar nu vroiam sa imi deschid ochii. De aceea visul pe care tocmai il avusesem continua sa ruleze in mintea mea, pana cand m-am trezit de tot si mi-a deschis ochii. Ma aflam in pat, iar cutele cearsafului alb nu ma lasau sa vad decat o parte din camera. La naiba, unde mi-era perna? Am cautat-o cu mana prin pat, vroiam sa mai dorm, si am gasit-o intre picioarele mele, am luat-o si mi-am pus-o sub cap, incercand sa adorm din nou. Nu stiu de ce imi era asa de somn. ma itnrebam daca era dimineata sau pranz, dar mi-era prea lene sa ma uit la ceas.
Sus In jos
Corral

Corral


Mesaje : 9
Data de înscriere : 07/02/2010

Morning, sunshine! Empty
MesajSubiect: Re: Morning, sunshine!   Morning, sunshine! I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:33 am

Am batut la usa firav, dandu-ma un pas in spate. Nu stiu de ce, dar aveam chef de o vizita, sau sa vorbesc cu cineva, insa nu aveam nici idei. Am oftat, tracandu-mi mana prin par
Sus In jos
 
Morning, sunshine!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Wake up in the morning.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tabara de Muzica :: Tabara :: Cabanele baietilor :: Chin-Ho's Chords-
Mergi direct la: