Tabara de Muzica
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tabara de Muzica

Forum RPG! :)
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 just me...a sad angel

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Justin

Justin


Mesaje : 30
Data de înscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : peste tot si nicaieri

just me...a sad angel Empty
MesajSubiect: just me...a sad angel   just me...a sad angel I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:15 am

Stateam in padure,cantam la chitara.Eram trist,tocmai fusesem parasit de iubit.Melodia pe care o cantamera trista,perfecta cu starea in care eram.
Sus In jos
Chin Ho

Chin Ho


Mesaje : 8
Data de înscriere : 07/02/2010

just me...a sad angel Empty
MesajSubiect: Re: just me...a sad angel   just me...a sad angel I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:22 am

Venisem in padure ca sa fac niste poze. Patrunzand mai adanc in ea, am inceput sa aud o melodie infundata, m-am indreptat spre locul de unde veneau sunetele si am ajuns la un tip, caruia nu ii vedeam fata pentru ca era cu spatele, care canta la chitara. M-am apropiat de el, dar fara s ail deranjez, ascultand muzica. Speram doar sa nu auda iarba fosnind din cauza pasilor mei.
Sus In jos
Justin

Justin


Mesaje : 30
Data de înscriere : 07/02/2010
Varsta : 33
Localizare : peste tot si nicaieri

just me...a sad angel Empty
MesajSubiect: Re: just me...a sad angel   just me...a sad angel I_icon_minitimeDum Feb 07, 2010 11:23 am

Il aud ma intorc.
-Salut,scuze,sper ca nu te-a deranjat melodia
Sus In jos
Continut sponsorizat





just me...a sad angel Empty
MesajSubiect: Re: just me...a sad angel   just me...a sad angel I_icon_minitime

Sus In jos
 
just me...a sad angel
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tabara de Muzica :: Pe langa tabara :: Padurea-
Mergi direct la: